Volejte kdykoliv

+420 704 702 234
1
2
3

Společnost

Název nesmí být zaměnitelný s již zaregistrovanými názvy a nesmí působit klamavě (a to ani foneticky). Forma společnosti nerozhoduje.

Zvolte druh živnosti

Zvolte druh živnosti a zobrazí se Vám seznam živností. Poté označte tu, kterou chcete vybrat a vybrané živnosti se Vám zobrazí v druhém okně. Pokud některou z nich nechcete, klikněte na ní a odstraní se.
Jedná se o hlavní podnikatelskou činnost. Vyberte konkrétní živnost, v případě volné živnosti můžete označit vše. Na výpis v OR to nebude mít vliv. Poplatek za volné živnosti bez ohledu na množství je 1.000 Kč paušál. U ostatních živností 1.000 Kč za každou živnost.

Živnosti volné

Pokud chcete volnou živnost bez označení konkrétního oboru podnikání zaklikněte

Živnosti řemeslné

Živnosti vázané

Živnosti koncesované

Jedná se o vedlejší činnosti jako např. pronájem nemovitostí apod. Nemusí se vyplňovat, pokud budete mít vše zapsáno jako Předmět podnikání.
Pro začátek můžete využít naše sídlo v reprezentativní kancelářské budově na adrese s dobrou reputací u úřadů. Služba je all inclusive, tj. včetně přeposílky pošty. Stačí zakliknout Vybrat. Pokud chcete sídlo na vlastní adrese, vyplňte údaje o adrese níže. Je pak potřebné zajistit souhlas majitele nemovitosti s použitím sídla.
Sídlo je v Praze, v kancelářské budově s recepcí, v blízkosti MHD. 333 Kč/měs.
(promo cena jen pro nové firmy, platí při předplatbě na 12 měs.)

Nevíte si rady?

Napište nám

JMÉNO

E-MAIL

DOTAZ

Máte problém s platbou? Volejte

+420 704 702 234
Potřebujete poradit?
+420 704 702 234